Account Manager
  • Pleszew
Pleszew, Pleszew, Greater Poland Voivodeship, Polska
LED Labs S.A.
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Pleszew

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów, rynków zbytu i rozwoju sprzedaży
  • opieka handlowa nad pozyskanym Klientem hurtowym,
  • bieżące raportowanie przebiegów i wyników pracy,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • obsługa programów magazynowych z systemem CRM.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej (lub branży pokrewnej) na stanowisku przedstawiciela handlowego – warunek konieczny,
  • wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe,
  • doświadczenie handlowe,
  • zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy,
  • odpowiedzialność i orientacja na cel, jakość i efekty,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

To oferujemy

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę,
  • premia miesięczna – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów,
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • niezbędne narzędzia do pracy

LED Labs S.A., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Pleszew
  • Manager Pleszew
  • Pleszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179