Absolwent prawa 2024 / aplikant / radca prawny / adwokat / doradca podatkowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Kancelaria LEI Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników. Specjalistów prawa finansowego i handlowego. Obsługujemy duże i średnie spółki prawa handlowego.

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie i sporządzanie opinii prawnych, udzielanie konsultacji prawnych w zakresie obsługi spółek.
  • Podtrzymywanie relacji z Klientami Kancelarii.
  • Zaangażowanie się w działania marketingowe i organizacyjne Kancelarii.

Wymagania konieczne:

  • Aplikant / absolwent prawa przygotowujący się do egzaminu na aplikację–przedstawienie wyników ze studiów z podstawowych egzaminów. Co najmniej dobre wyniki z podstawowych egzaminów.
  • Aplikanci/radcowie/adwokaci/doradcy - prosimy o przedstawienie wyniki z podstawowych egzaminów na studiach oraz na aplikacji. Wyniki te powinny być co najmniej dobre z podstawowych przedmiotów.
  • Adwokaci/radcowie – maksymalnie 3 letnie (nie dłuższe) doświadczenie zawodowe. Oczekujemy braku częstej zmiany zatrudnienia. Oczekiwane co najmniej dobre wyniki na aplikacji i egzaminie radcowskim/adwokackim.
  • Bardzo wysoka odpowiedzialność i samodzielność.
  • Zadaniowość i silna koncentracja.
  • Silna motywacja.
  • Lojalność.
  • Wysoka kultura osobista.

Co dajemy?

  • Współpraca na dowolnej wybranej umowie
  • Wynagrodzenie: 6.700-20.000 PLN +VAT w zależności od doświadczenia i wyników procesu rekrutacyjnego (progresywne wraz z doświadczeniem).
  • Dodatkowo możliwe success fee od uzyskanych wyników.
  • Finansowanie aplikacji/studiów
  • praca hybrydowa lub zdalna i elastyczne godziny pracy
  • pracę z dużym i średnim biznesem.

Zastrzegamy sobie na początkowym etapie rekrutacji zlecenie kilku odpłatnych zadań, oraz poprosimy o przedstawienie wyników egzaminów z podstawowych przedmiotów.

  • Praca Lublin
  • Radca prawny Lublin
  • Aplikant Lublin
  • Adwokat Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851