ABAP Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Cyclad
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP
  • SAP HANA
  • SAP ABAP

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy Programisty SAP, który dołączy do globalnego zespołu znanej firmy technologicznej. Na tym stanowisku będziesz brać udział w globalnym wdrożeniu scentralizowanego systemu finansowo księgowego oraz produkcyjno-magazynowego, wraz z kolejnymi roll outami. A także w powdrożeniowej obsłudze i rozwoju istniejących modułów.

Sektor: Technologiczny

Siedziba firmy: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wroclaw, Gdańsk

Praca hybrydowa

Czas trwania projektu: stała współpraca

Języki projektu: polski i angielski

Podróże służbowe: do 20% czasu pracy

Typ kontraktu: B2B

Wynagrodzenie: Mid 140-160 PLN / Senior 160 - 200 PLN net/h + VAT

Twój zakres obowiązków

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania
  • SAP S4/HANA migration cockpit - tworzenie skryptów, debugowanie/naprawianie błędów
  • Rozwój SAP ABAP w systemach S4/HANA - tworzenie/zmiana ABAP dictionary objects, raportów, formularzy PDF, ulepszeń (wyjścia użytkownika, BAdI, punkty ulepszeń, BTE), ABAP CDS
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi
  • Zapewnienie wsparcia technicznego systemu po jego wdrożeniu.
  • Pełnienie wiodącej roli podczas wdrażania rozwiązania po fazie pilotażowej, w tym możliwość podróży po Europie
  • Współpraca z wieloma działami IT w celu zapewnienia interoperacyjności różnych interfejsów, API, spójności danych i bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu ABAP (w tym w projektach S/4 HANA)
  • Pełny cykl życia projektu obejmujący duży projekt od projektu do realizacji pełnej dystrybucji (wdrożenie SAP S/4HANA greenfield) w jednym z obszarów Life Science, Energetyki, FMCG, Produkcji, Logistyki, Finansów
  • Programowanie ABAP i ABAP OO w co najmniej jednym module CO, FI, FI-AA, IMPS, MM, HR, BW, PM, EWM, MES, SD, QM, Interfaces, Fiori
  • Dogłębna znajomość konfiguracji modułów
  • Smart Forms, Sap Script, walidacja, substytucja, Sap Query, reports painter - doświadczenie w migracji danych
  • Dogłębna znajomość koncepcji autoryzacji systemu SAP
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i nauczania

Mile widziane

  • Znajomość Web Dynpro for ABAP, Web Dynpro for Java, Smartforms, Adobe Forms, NetWeaver Developer Studio,
  • SAP Fiori/UI5 & OData WebServices, SAP Gateway configuration, SAP WebIDE, SAP HANA Cloud Platform
  • SAP Business Workflow, OData, proxy, IDOC, RFC, Enhancement Framework, User-Exits, BTE, LSMW, BADI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kara Multisport
  • Budżet szkoleniowy
  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u

Cyclad

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Aby cv było brane pod uwagę również przy innych rekrutacjach firmy Cyclad prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: IOD@cyclad.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu i wizerunek, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji – dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie zgoda kandydata na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO). Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Dane osobowe podane przez kandydata związane z:- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu, nie dłużej jednak niż 5 lat od dnia ostatniej aktualizacji danych kandydata.Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom współpracującym ze Spółką w zakresie pośrednictwa pracy, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe, po wyrażeniu zgody przez kandydata, mogą być również udostępnione potencjalnemu pracodawcy, na rzecz którego prowadzony jest proces rekrutacji. Podanie danych osobowych kandydata w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie przez kandydata innych danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych w wymaganym zakresie lub wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych spowoduje niemożność uwzględnienia aplikacji w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862