ABAP Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
BCF Software Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Bright coders’ factory - nasza nazwa mówi sama za siebie, ponieważ nasze oprogramowanie znajduje się w sercach wiodących światowych firm. Nasi klienci to stabilne, najwyższej klasy globalne organizacje, dysponujące najnowocześniejszymi technologiami.

W BCF wierzymy, że ludzie są innowacyjni z pasji. W naszym portfolio znajdują się projekty z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, AI, e-commerce, rozrywkowej - na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Piszemy kod żeby ułatwiać ludziom życie. Chcemy żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo i wiedział, że jego praca ma znaczenie.

Jako firma zatrudniająca wielu specjalistów wiemy, że nasz potencjał wciąż rośnie. W zależności od etapu Twojej kariery wybierzemy najbardziej odpowiednie i atrakcyjne oferty projektów. Reszta należy do Ciebie.

WORK WITH US, WORK WITH THE BEST.

Wrocław, Plac Solny 14A

Warszawa, Żurawia 6

Poznań, Paderewskiego 6

Opole, Technologiczna 2

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w języku ABAP zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejącego kodu w celu poprawy wydajności i stabilności
  • Tworzenie raportów, formularzy, zleceń, interfejsów i workflow w SAP
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych (debugowanie, naprawa błędów)
  • Implementacja i obsługa integracji SAP z innymi systemami
  • Współpraca z zespołem funkcjonalnym SAP w zakresie wdrażania rozwiązań biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • ABAP, OO ABAP (w tym również znajomość nowej składni ABAP 7.5), SAP Enhancement Framework, BADI, SAP BF (FIBF), SAP Script / Smartforms
  • Dobra orientacja w modułach FI, FITR, CO, SD, MM, lub /i IMPS, HRPY, HR-PA pozwalająca identyfikować powiązania międzymodułowe w zakresie ABAP i przepływu danych
  • Umiejętność tworzenia dedykowanych rozwiązań / aplikacji SAP Fiori and UI5 (backend/frontend), tworzenia ODATA, tworzenia wglądów CDS, procedur AMDP, S/HANA – migracja SAP ECC do S4/HANA
  • Dobra znajomość języka angielskiego (technicznego): pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej, analizę raportów CQC (Continuous Quality Check / Improvement Services), wyszukiwanie not SAP i implementację not, zgłaszanie problemów do SAP OSS, komunikację ze specjalistami SAP OSS
  • Zdolność myślenia analitycznego do rozwiązywania zagadnień technicznych oraz umiejętność wielowarstwowej analizy zależności rozwiązań ABAP

✨ Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która zdobyła nagrodę Great Place to Work i Diamentowy Certyfikat Forbesa
  • Ambitny projekt, w którym możesz przejąć odpowiedzialność za strategię i koncepcje procesu testowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Odpowiedni system premii za rekomendacje
  • Świetne imprezy integracyjne
  • Środowisko pracy osób otwartych na dzielenie się i wymianę wiedzy informatycznej

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584