A&R / Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Ekipa Holding
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

A&R / Project Manager – Ekipa Music Entertainment

Warszawa/Kraków

Jesteśmy dynamicznym graczem w świecie internetu i mediów społecznościowych. Nasza pasja do tworzenia treści online i budowania społeczności jest nieograniczona.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i realizacja strategii muzycznej dla influencerów-artystów z katalogu Ekipa Music Entertainment.
  • Doradztwo i wsparcie przy tworzeniu i produkcji nagrań muzycznych, w tym pomoc w wyborze repertuaru oraz współpracy z producentami muzycznymi i autorami tekstów.
  • Pozyskiwanie nowych talentów oraz koordynowanie procesu podpisywania umów z artystami, w szczególności influencerami wchodzącymi na rynek muzyczny.
  • Organizacja i nadzór nad sesjami nagraniowymi, w tym przygotowywanie repertuaru oraz koordynacja projektów specjalnych.
  • Zarządzanie budżetami nagraniowymi oraz kontrolowanie wydatków związanych z produkcją muzyki.
  • Koordynowanie kampanii promocyjnych dla nowych wydań we współpracy z zespołem marketingowym i platformami streamingowymi.
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za digital marketing, promowanie muzyki na platformach takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, YouTube Music.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży muzycznej.
  • Znajomość polskiego rynku muzycznego, ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych trendów muzycznych, w tym muzyki pop, hip-hop, rap.
  • Znajomość procesów nagraniowych oraz doświadczenie w pracy studyjnej (mile widziana znajomość programów do obróbki dźwięku).
  • Doskonała orientacja w mediach społecznościowych i umiejętność współpracy z influencerami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – praca z międzynarodowymi partnerami i platformami.
  • Kreatywność, elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku.
  • Znajomość podstaw pakietu MS Office (Excel, Word) oraz umiejętność tworzenia prostych analiz i budżetów.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym zespole, który łączy świat mediów społecznościowych z przemysłem muzycznym.
  • Możliwość współpracy z najgorętszymi nazwiskami na polskiej scenie muzycznej i influencerami.
  • Wsparcie w realizacji kreatywnych projektów i kampanii promocyjnych dla artystów z katalogu.
  • Dynamiczne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w labelu związanym z jedną z najpopularniejszych grup influencerów w Polsce.
  • Pracę na pełen etat i elastyczną formę zatrudnienia.
  • Duch startupu, luźna atmosfera, którą musisz poczuć przychodząc do nas na spotkanie.
  • Ludzie, którzy pracują z pasją i uśmiechem.
  • Zamiast owocowych czwartków, mamy pełną zamrażarkę lodów Ekipy.
  • Czasem zdarza nam się komunikować za pośrednictwem memów

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045