(A) Stolarz
  • Łódź
(A) Stolarz
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

(A) Stolarz

Obowiązki

  • - Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją budowlaną i technologiczną, w sposób gwarantujący najwyższą jakość
  • - Eksploatacja maszyn i narzędzi zgodnie z instrukcjami
  • - Używanie sprzętu pomiarowego na określonym stanowisku pracy
  • - Samokontrola w procesie produkcji
  • - Przestrzeganie zasad bhp i bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • - Znajomość języka polskiego
  • - Posiadanie CV w języku polskim
  • - Podstawowe lub średnie wykształcenie techniczne mile widziane
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • - Umiejętność czytania informacji z rysunków technicznych
  • - Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych

Oferujemy

  • Grafik:
  • 176 godzin miesięcznie
  • Zmiany:
  • 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • 3-4 dni robocze, 1-2 dni wolne
  • Możliwość pracy powyżej 8 godzin

  • - Badanie lekarskie +(sanepid) - Bezpłatnie
  • - Odzież robocza wydawana bezpłatnie
  • - Na terenie zakładu zabronione jest noszenie biżuterii oraz chodzenie z rozpuszczonymi włosami

  • Praca Łódź
  • Stolarz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584