(A) Spawacz MIG/MAG
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Obowiązki

  • - Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją budowlaną i technologiczną, zapewnianie najwyższej jakości.
  • - Obsługa maszyn i narzędzi zgodnie z instrukcjami.
  • - Używanie sprzętu pomiarowego na określonym stanowisku pracy.
  • - Wykonywanie samooceny w procesie produkcji.
  • - Przestrzeganie zasad BHP i bezpieczeństwa technicznego.

Wymagania

  • - Znajomość języka polskiego
  • - Podstawowe lub średnie wykształcenie techniczne mile widziane
  • - Doświadczenie w podobnej roli mile widziane
  • - Umiejętność odczytywania informacji z rysunków technicznych
  • - Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
  • - Posiadanie CV w języku polskim

Oferujemy

  • GRAFIK:
  • 176 godzin miesięcznie
  • Zmiany:
  • 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • 3-4 dni robocze, 1-2 dni wolne
  • Możliwość pracy dłużej niż 8 godzin

  • - Badania lekarskie + (sanepid) - Bezpłatnie
  • - Odzież robocza wydawana bezpłatnie
  • - Na terenie zakładu zabronione jest noszenie jakiejkolwiek biżuterii oraz chodzenie z rozpuszczonymi włosami

  • Praca Łódź
  • Spawacz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536