(A) Ładowacz, Operator UDT
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Obowiązki

  • - Przyjmowanie materiałów i komponentów na magazyn;
  • - Wydawanie i rozdzielanie materiałów do produkcji na określony czas; określanie potrzeb produkcji w materiałach, dostarczanie ich we właściwe miejsce oraz odbieranie materiałów z produkcji;
  • - Przygotowanie do wysyłki i załadunek pojazdów transportowych;
  • - Eksploatacja sprzętu transportowego zgodnie z pozwoleniami i zasadami użytkowania;
  • - Przygotowanie dokumentacji;
  • - Zbieranie i sortowanie odpadów oraz wywóz ich na miejsce zbiórki;
  • - Przestrzeganie zasad BHP i bezpieczeństwa.

Wymagania

  • - Posiadanie CV w języku polskim;
  • - Minimalne podstawowe wykształcenie zawodowe;
  • - Licencja na wózek widłowy UDT;
  • - Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • - Samodzielność w pracy;
  • - Podstawowe umiejętności komputerowe.

Oferujemy

  • Grafik:
  • - 176 godzin miesięcznie
  • - Zmiany:
  • - 6:00-14:00
  • - 14:00-22:00
  • - 22:00-6:00
  • - 3-4 dni robocze, 1-2 dni wolne
  • - Możliwość pracy powyżej 8 godzin dziennie

  • Badania lekarskie + sanepid - Bezpłatnie
  • Odzież robocza - Bezpłatnie
  • Na terenie zakładu - Zakaz noszenia biżuterii i chodzenia z rozpuszczonymi włosami

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584