467. FRANCJA - (Grande-Rivière Château) Pracownik na zmywak
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Agencja Pracy KAJA nr rejestru 391
25. 4. 2024

Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni, dla jednego z naszych klientów:
Pracownik na zmywak
Lokalizacja: okolice Les Poncets, 70 km od Genewy (Grande-Rivière Château)
od 1.05.2024 do 10.2024
Hotel liczy 24 pokoje (od 18 do 24m2), SPA, basen, saunę, łaźnię turecką i jacuzzi
Obowiązki:
Ręczne i mechaniczne zmywanie naczyń, sztućców, garnki, patelnie i inne akcesoria kuchenne
Dbanie o porządek w miejscu pracy
Wymagania:
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
* samodzielność,
* dokładność,
* dobra organizacja pracy
Oferujemy:
* zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
* wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1550 euro netto
* bezpłatne zakwaterowanie
* zwrot kosztów przejazdu w wysokości biletu autobusowego,
* pracę w wymiarze 39 godzin tygodniowo
* zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na @ z dopiskiem: "467 - Pracownik na zmywak" kontakt telefoniczny 12 433 74 10
Prosimy zamieścić dopisek:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja pracy Kaja z siedzibą przy ul. Felicjanek 10/7 w Krakowie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315