136 - SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Obowiązki: naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych
przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych
sporządzanie i wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia Pracownika,
przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych,
prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP,
sporządzanie niezbędnych deklaracji do ZUS i US a także informacji do GUS i PFRON,
obsługa pracowników- instruowanie w wypełnianiu dokumentów,
udzielanie informacji,
wydawanie dokumentów oraz uzyskiwanie podpisów na dokumentach,

Inne wymagania
Minimum 2-letnie doświadczenie w kadrach i płacach; znajomość przepisów z zakresu prawa pracy; ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych; rzetelność, dokładność i radzenie sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami otwartość na zmiany oraz zdobywanie wiedzy.
Oferujemy:
ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
niezbędne narzędzia pracy
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. kadr i płac Radom
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Radom
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Radom
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Radom
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Radom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Radom
  • Specjalista ds. PR Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Specjalista ds. finansów Radom
  • Specjalista ds. reklamy Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183