136 - SEKRETARKA / SEKRETARZ
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
KPS FOOD SP. Z O. O.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
kompleksowa organizacja pracy Sekretariatu
dbanie o płynność obiegu dokumentów w firmie
obsługa połączeń telefonicznych
obsługa poczty elektronicznej
obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przekazywanie jej odpowiednim osobom w biurze
odbieranie i nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych
odbieranie i nadawanie korespondencji wewnętrznej pomiędzy działami/zakładami firmy
przyjmowanie gości i interesantów
przygotowywanie pomieszczeń, poczęstunku na wizyty gości, serwowanie poczęstunku dla gości, organizacja cateringu, rezerwacja hoteli dla gości
obsługa spotkań firmowych, organizacja zebrań
organizacja delegacji służbowych pracowników,

Inne wymagania
Oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, inicjatywy i dynamiki w działaniu; wysokiej kultury osobistej
gotowości do podjęcia pracy „od zaraz” w godzinach: 7:00-15:00 / 8:00-16:00 komunikatywności, otwartości na ludzi i wyzwania, optymizmu
Oferujemy:
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego
możliwość awansu w strukturach firmy
benefity – ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie
pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
przyjazną atmosferę, fajny zespół współpracowników
bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Radom
  • Sekretarz Radom
  • Sekretarka Radom
  • Dzień Sekretarki Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567