134 - EKSPEDIENTKA W SKLEPIE MIĘSNYM
  • Radom
Radom, MALENICKA 81, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
ELMAS KRZYŻANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, stanowisku kasowym oraz stoisku mięso – wędliny
dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów
przeprowadzanie transakcji kasowych
przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy i higieny

Inne wymagania
umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana, ale nie wymagana)
znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
pełny lub niepełny etat
wdrożenie w obowiązki i niezbędne szkolenia na stanowisku pracy
przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Radom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584