133 - PRACOWNIK PRODUKCJI W ZAKŁADZIE DROBIARSKIM W RADOMIU
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej lub pakującej
- czynności porządkowe wokół stanowiska pracy
Warunki pracy:
- praca na hali produkcyjnej w temperaturze 4-6 stopni
- praca w odzieży roboczej i środkach ochrony indywidualnej
- praca w systemie równoważnym 2 zmianowym
- praca w kilkuosobowym zespole

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : gotowości do pracy w systemie zmianowym; mile widziane prawo jazdy kat. B
[Umiejętność 1 : mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej; odpowiedzialności i chęci do pracy
[Inne : Oferujemy:
- pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
- przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
- pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne
- niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
- środki ochrony indywidualnej
- możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659