133 - OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
KPS FOOD SP. Z O. O.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej w tym maszyn i urządzeń
kontrola procesu produkcyjnego i jakości produktu
przestrzeganie zasad HCCP, BHP oraz przepisów obowiązujących w Zakładzie

Inne wymagania
Doświadczenie na stanowisku operatora linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym w branży mięsnej; dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
preferowane wykształcenie średnie techniczne lub chęć do nauki obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych;
Oferujemy:
wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych operatorów i kierowników
pracę zmianową na dwie zmiany po 8 godzin (I zmiana 3:00-11:00, II zmiana 11:00-19:00), od poniedziałku do piątku
nagrody motywacyjne
terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca
codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata
codziennie czystą odzież ochronną i obuwie robocze

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Radom
  • Operator Radomin
  • Operator Radom
  • Operator koparki Radom
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Operator wózków widłowych Radom
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567