131 - MŁODSZY SPECJALISTA DS. DOBROSTANU ZWIERZĄT
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
KPS FOOD SP. Z O. O.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
utrzymanie kontaktu z właścicielami ferm dostarczających kury do uboju w zakresie: poboru prób środowiskowych zgodnie z harmonogramem, wywiadu z hodowcą, oceną warunków na fermie, bieżącego raportowania
współpraca z fermami drobiu (zewnętrznymi i własnymi), wytwórniami pasz, wylęgarniami drobiu w zakresie zbierania danych do KPI, wizyt na fermach
sporządzanie dokumentacji, prezentacji, raportów, opisywanie faktur

Inne wymagania
Oczekujemy rozwijania umiejętności zawodowych; bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu; umiejętność pracy w zespole; komunikatywność
wykształcenie kierunkowe technik weterynarii / zootechnik nie jest wymagane - mile widziane; precyzja i spostrzegawczość gotowość do ciągłego
Oferujemy:
ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
niezbędne narzędzia pracy
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584