130 - USTAWIACZ MASZYN
  • Magnuszew
Magnuszew, I ARMII WOJSKA POLSKIEGO 4, 26-910 Magnuszew, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie
IB MOULDING SP. Z O.O.
8. 10. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych i urządzeń do przetwórstwa
tworzyw sztucznych.
• Monitorowanie pracy maszyn, obsługa techniczna maszyn do
przetwórstwa tworzyw sztucznych – wtryskarki i rozdmuchiwarki.
• Zapewnienie wysokiej jakości produkcji poprzez odpowiednie ustawienia
maszyn.
• Drobne naprawy maszyn i urządzeń.
• Współpraca z zespołem produkcyjnym.
Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość obsługi maszyn produkcyjnych, w tym umiejętność ich ustawiania i
Konserwacji.
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Inne wymagania
[Inne : Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności.
• Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.
• Ciekawą pracę w firmie z różnorodnymi technologiami i wyrobami.
• Ubezpieczenie grupowe.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Magnuszew
  • Operator maszyn Magnuszew
  • Magnuszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190