130 - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY DO DZIAŁÓW CONVENIENCE FOOD
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
KPS FOOD SP. Z O. O.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
generowanie zleceń dotyczących wysyłania prób do klientów, wysyłanie linków do klientów
aktywne pozyskiwanie klientów
monitorowanie rynku branży mięsnej, sprawdzanie półek i analiza na stronach internetowych
organizacja wizyty i transferu klientów w razie potrzeby
przygotowanie paletyzacji do oferty – informowanie bezpośrednio klienta
prowadzenie kontaktowej bazy klientów
prowadzenie segregatorów z ofertami wysłanymi oraz kontraktami podpisanymi
prowadzenie raportów działu handlowego
rezerwacja salek / hoteli podczas wizyty klienta
zlecenie specyfikacji i wysyłanie ich do klienta
ścisła współpraca z Działami R a D, Operacji, Obsługi Sprzedaży, Jakości, Zakupów i Produkcji

Inne wymagania
Oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności; umiejętności pracy w zespole oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami
praktycznej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie poziom B2- warunek konieczny; proaktywności w działaniu, skuteczności i zaangażowania;
Oferujemy:
ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie o międzynarodowym zasięgu działania
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego
otwarta ścieżka awansu i możliwość długotrwałej współpracy
przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Radomiu
wynagrodzenie adekwatne do posiad

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567