130 - SPAWACZ TIG/141
  • Radom
Radom, TARTACZNA 14, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej i węglowej
przygotowanie materiału
obróbka po spawaniu
praca z rysunkiem technicznym

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : ślusarskich; gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym ( 6-14; 14-22) oraz w dwie soboty w miesiącu; wysoka kultura pracy, punktualność.
[Umiejętność 1 : aktualne uprawnienia spawalnicze TIG 141; umiejętność czytania rysunku technicznego; estetyczne wykonywanie spoin; obsługa podstawowych narzędzi
[Inne : Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi
możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Radom
  • Spawacz Radomin
  • Spawacz Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584