1 Brand Manager e-commerce / Opiekun marki
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Firma
24. 9. 2024

Szukamy osoby na stanowisko Brand Managera e-commerce, która pomoże nam dalej rozwijać naszą markę! Osoby, która wyróżnia się samodzielnością w realizacji zadań, planowaniu własnej pracy i kontrolowaniu wyników oraz nastawieniu na wykonanie celów całej marki. Napisz do nas koniecznie, jeśli kochasz pracować nad wizerunkiem marki, masz doświadczenie w zarządzaniu nią lub lubisz wyzwania oraz potrafisz tworzyć strategie, które przyciągają uwagę i budzą uśmiech na twarzach. Jeżeli trafnie analizujesz dane, potrafisz przekuć je na sukces sprzedażowy, a Twoje podejście do marketingu jest postępowe przy czym głowę masz zawsze pełną pomysłów, a social media to Twoje drugie imię, to jesteś w dobrym miejscu. Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, ale jeśli go nie masz - nie przejmuj się – najważniejsza jest kreatywność, entuzjazm i zapał w działaniu!
Twoje zadania:
- Nadzór z pełnym zaangażowaniem nad marką i produktami na rynku krajowym i zagranicznym oraz kreowanie pozytywnego jej wizerunku, aby maksymalizować sprzedaż dzięki podejmowanym działaniom;
- Aktywna współpraca z naszymi projektantami i zespołem kreatywnym, aby kreować nowe, oryginalne produkty oraz tworzyć treści, które zachwycą klientów i przyciągną tłumy;
- Nawiązywanie komunikacji z klientem hurtowym oraz detalicznym, która będzie angażować i inspirować naszych odbiorców;
- Udział w organizowaniu targów branżowych i sesji fotograficznych oraz wspieranie projektów brandingowych w firmie;
- Systematyczne poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości rozwoju i promocji marki, które zwiększą rozpoznawalność, by zdobyć większą obecność i widoczność na rynku;
- Harmonijne zarządzanie sklepem internetowym i dbanie o to, by każdy jego detal był tak wyjątkowy jak nasze produkty;
- Kreatywne budowanie relacji z firmami oraz influencerami, którzy podzielają miłość do naszych produktów;
- Intuicyjna analiza trendów i wyników sprzedaży, a następnie dostosowywanie długofalowej strategii rozwoju marki, uwzględniając cele handlowe i marketingowe przy tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych;
Oferujemy:
- Pracę w zespole pełnym entuzjastów oryginalnych projektów i nietypowych rozwiązań;
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb i stylu pracy;
- Pracę bez korporacyjnego zgiełku w małym zespole, który promuje kreatywność, rozwój i dobrą zabawę;
- Pracę z unikalnym przyciągającym uwagę produktem, który wyróżnia się swoją oryginalnością i przynosi radość oraz pozytywne emocje naszym Klientom;
- Możliwość pracy nad nowymi i ciekawymi projektami, które mogą wpłynąć na rozwój firmy i przynieść satysfakcję z realizowanych celów;
- Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania. Z góry nie ustalamy widełek wynagrodzeń, ponieważ wierzymy, że znasz swoją wartość. Jeśli Twoje umiejętności, wiedza i doświadczenie przekonają nas o Twoim potencjale, jesteśmy gotowi zaoferować odpowiednie wynagrodzenie, które odzwierciedli Twoje talenty i wkład w rozwój firmy;
Jak się zgłosić?
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i czujesz, że to właśnie Ty jesteś brakującym elementem naszej układanki, wyślij nam swoją aplikację przez formularz Lento lub portal OLX.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. e-commerce Olsztyn
  • Menedżer marki Olsztyn
  • Opiekun Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192