-Tokarz-
  • Mikołów
-Tokarz-
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
24. 7. 2024

Ogłoszenie o pracę: TokarzLokalizacja: Łaziska GórneWynagrodzenie: 40,00 zł - 50,00 zł (zależne od umiejętności i doświadczenia) + premia 25%Godziny pracy: 6:00 - 14:00 (praca na jedną zmianę z możliwością nadgodzin)

-Tokarz-

Obowiązki

  • Wykonywanie elementów na maszynach konwencjonalnych zgodnie z dokumentacją oraz ustaleniami z Kierownikiem.
  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania.
  • Dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt firmowy.
  • Udział w rozwijaniu Działu Obróbki Skrawaniem w Wydziale Maszyn Wirnikowych.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu obróbki skrawaniem.
  • Umiejętność obsługi tokarek konwencjonalnych, wiertarki promieniowej, frezarki.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność doboru odpowiednich narzędzi oraz parametrów do obróbki skrawaniem.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna, średnicówka zegarowa.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań.
  • Możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej.
  • Wsparcie doświadczonej kadry.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca na tym stanowisku jest pracą stacjonarną i jednozmianową. Miejscem pracy jest nasze Zaplecze Techniczne w Łaziskach Górnych na terenie „Elektrowni Łaziska”. Ważne dla nas jest, aby kandydaci posiadali doświadczenie i umiejętności w obsłudze tokarek konwencjonalnych. Dodatkowym atutem będzie znajomość tokarek karuzelowych.
  • Liczba roboczogodzin w tygodniu to 40h z możliwością nadgodzin. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy. Po tym okresie możliwość przedłużenia współpracy o kolejną umowę na rok lub na czas nieokreślony.

  • Praca Mikołów
  • Tokarz Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941