(Т) Stolarz
  • Łódź
(Т) Stolarz
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracowników do zakładu przetwórstwa drewna

(Т) Stolarz

Obowiązki :-Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i procesową, w sposób gwarantujący najwyższą jakość - Obsługa maszyn i narzędzi zgodnie z instrukcjami - Posługiwanie się sprzętem pomiarowym na wyznaczonym stanowisku pracy -

Wymagania: - Znajomość języka polskiego -Obecność CV w języku polskim - Mile widziane wykształcenie podstawowe lub średnie techniczne - Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - Umiejętność odczytywania informacji z rysunków techniczny

Oferujemy

  • ? Hitachi (Pracownik produkcji drewnianej)
  • ➡ MIEJSCE PRACY: Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź
  • STANOWISKO: Stolarz
  • WYNAGRODZENIE: 4700 zł/godz. brutto
  • +100% minimalnej stawki za godzinę za pracę:
  • w nocy,
  • w niedzielę i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy
  • w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy
  • do 500 zł premii miesięcznie, jeśli nie ma więcej niż 2 usprawiedliwione nieobecności Premia za 4 brygady 960 zł brutto
  • ? UMOWA O PRACĘ:
  • ? GRAFIK: 176 godzin miesięcznie Zmiany: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00 3-4 dni robocze, 1-2 dni wolne Możliwość pracy powyżej 8 godzin
  • ? ZAKWATEROWANIE: Nie zapewniamy
  • ? TRANSPORT: Publiczny transport
  • ? WYNAGRODZENIE: 10 dnia każdego miesiąca
  • ✅ ZADANIA:
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją budowlaną i technologiczną, w sposób gwarantujący najwyższą jakość
  • Obsługa maszyn i narzędzi zgodnie z instrukcjami
  • Używanie sprzętu pomiarowego na wyznaczonym stanowisku pracy
  • Samokontrola w procesie produkcji
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • ⭕ WYMAGANIA:
  • Znajomość języka polskiego
  • CV w języku polskim
  • Podstawowe lub średnie wykształcenie techniczne mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • ℹ DODATKOWE INFORMACJE:
  • Badania lekarskie +(sanepid) – bezpłatnie
  • Odzież robocza wydawana bezpłatnie
  • Na terenie zakładu zakazane jest noszenie biżuterii i chodzenie z rozpuszczonymi włosami

  • Praca Łódź
  • Stolarz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584