( PS ) Osoba do pracy przy montażu
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prace montażowe,
  • Łączenie i przykręcanie elementów,
  • Naciąganie tapicerki na stelaż,
  • Kontrola jakości foteli samochodowych.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne,
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy fizycznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę PN-PT na 3 zmiany - co pozwoli cieszyć się wolnymi weekendami,
  • Atrakcyjny system premiowy oraz bonusowy,
  • Ciekawą pracę dającą realną możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
  • System szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072