( PS ) Operator wózków elektrycznych
  • Słupca
Słupca, Słupca, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
28. 4. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Twój zakres obowiązków

  • praca przy linii produkcyjnej obróbki mięsa,
  • operowanie linią produkcyjną,
  • obsługa urządzeń przy liniach produkcyjnych oraz nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego,
  • kontrolowanie jakości produktu.

Nasze wymagania

  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • gotowość do pracy na II zmiany,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Uprawnienia na wózki widłowe- UDT,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazna atmosfera w pracy,
  • możliwość rozwoju, awansu, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki premiowe oraz obiady własnej produkcji,
  • pełne szkolenia stanowiskowe,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
  • opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Słupca
  • Operator Słupca
  • Operator maszyn Słupca
  • Słupca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293