/Produkcja - pracownicy z uprawnieniami UDT
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
14. 9. 2024

Szukamy pracowników z uprawnieniami UDT i doświadczeniem w obsłudze wózków widłowych. Mamy 3 stanowiska:- magazynier - wymagane doświadczenie na wysokim składzie- feeder (obowiązki związane z dostarczaniem zasobów na produkcję + pakowanie towarów)- pracownik z uprawnieniami UDT (przewożenie towaru między halami, rozpakowywanie towaru)

Obowiązki

  • Realizacja procesu gospodarki magazynowej w zakresie
  • składowania surowców, opakowań i półproduktów.
  • Realizacja ekspedycji wyrobu gotowego
  • jakościowej i czasowej realizacji.
  • Wspomaganie procesów produkcyjnych w zakresie ilościowej,
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ.
  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze.

Wymagania

  • Do wszystkich stanowisk - wymagane UDT
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • z możliwością przejścia po czasie bezpośrednio do pracodawcy
  • Premie do 10% od wynagrodzenia
  • dofinansowanie do karty multisport
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik fizyczny Opole
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Pracownik ochrony Opole
  • Pracownik socjalny Opole
  • Pracownik biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik kolei Opole
  • Pracownik umysłowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584