-Opiekun Klienta z Językiem Francuskim-
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
21. 7. 2024

Na stanowisku Opiekuna Klienta z językiem francuskim będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych klientów biznesowych z rynków zagranicznych, w szczególności z krajów Benelux. Twoja codzienna praca będzie polegać na komunikacji w języku francuskim, przygotowywaniu ofert, kontroli realizacji zamówień oraz budowaniu długofalowych relacji z klientami.

Obowiązki

  • Codzienna komunikacja w języku polskim, język francuski wymagany do kontaktu z klientami
  • Kompleksowe przygotowanie ofert w programach kalkulacyjnych i terminowe przedstawianie ich klientom
  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień pod względem zaplanowanych terminów
  • Budowanie i dbanie o rozwój długofalowych relacji z klientami biznesowymi na rynkach zagranicznych (kraje Benelux)
  • Rozwój sprzedaży obecnych klientów zgodnie z ich potrzebami
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Komunikacja z klientami francuskojęzycznymi w celu udzielania wsparcia oraz odpowiedzi na zapytania
  • Rozwiązywanie reklamacji i problemów klientów, zapewnienie wysokiego poziomu obsługi
  • Doradztwo i sugerowanie najlepszych produktów dla klienta
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję i lojalność
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat produktów, usług i aktualnych promocji firmy
  • Dbanie o rozwój umiejętności językowych i profesjonalnych, aby efektywnie obsługiwać klientów w języku francuskim

Wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego (C1)
  • Nastawienie na samorozwój i podnoszenie kompetencji
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Otwartość w komunikacji i łatwość nawiązywania relacji
  • Samodzielność, własna inicjatywa i zaangażowanie
  • Swobodne poruszanie się w środowisku MS Office
  • Naturalna skłonność do udzielania innym wsparcia i czytania potrzeb klienta
  • Doświadczenie w branży technicznej, budowlanej lub w branży stolarki otworowej będzie dużym atutem

Oferujemy

  • Przeszkolenie stanowiskowe i branżowe - zdobywasz nowe kompetencje
  • Finansowanie dalszej edukacji (studia, szkolenia językowe, kursy)
  • Możliwość awansu poziomego i pionowego
  • Pracę w ciekawym zespole, który zawsze służy wsparciem
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom, możliwość wypracowania premii za realizację celów sprzedażowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogata oferta funduszu socjalnego
  • Wygodna przestrzeń biurowa

  • Oferta Pracy: Opiekun Klienta z Językiem Francuskim
  • Lokalizacja: Głogówek (Krapkowice, Opole, Prudnik)
  • Możliwość pracy zdalnej: Po 6 miesiącach
  • Wynagrodzenie: Zbieramy oczekiwania finansowe od kandydatów
  • System pracy: Jedna zmiana

  • Praca Opole
  • Tajemniczy klient Opole
  • Opiekun Opole
  • Opiekun Opole Lubelskie
  • Specjalista ds. obsługi klienta Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536