/ Operator maszyn produkcyjnych
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
14. 7. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Operator Maszyn

Obowiązki

  • Obsługą maszyn produkcyjnych i nadzorem nad ich pracą;
  • Konserwacją i udziałem w serwisach maszyn;
  • Utrzymywaniem w czystości maszyn i stanowiska pracy;
  • Wypełnianiem dokumentacji produkcyjnej;
  • Wizualną kontrolą jakości.

Wymagania

  • minimum rocznym doświadczeniu w pracy w środowisku produkcyjnym;
  • Zaangażowaniu i chęci do pracy;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany 6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00, również weekendy);
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic, uprawnienia SEP.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź pracę tymczasową;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start ( premie + dodatki);
  • Pracę w systemie, który zmniejsza ilość dni pracujących w ciągu miesiąca;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów pracowniczych ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne).

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 698
    19 310