Кондитер /Пекар
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Wielkopolskie, Polska
SGP APT Sp. z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

SGP APT Sp. z o. o. – агентство з тимчасового працевлаштування та кадрового консультування з багаторічним досвідом роботи на ринку. Наша компанія активно здобуває персонал, який відповідає потребам наших Клієнтів. № 19292 в Національному Реєстрі Агентств з Працевлаштування.

На даний момент для нашого Клієнта шукаємо: Кондитер /Пекар.

Wymagania:

досвід випікання хліба,

знання технологічних процесів, що відбуваються в хлібопеченні,

книжечка санепід вітається.

Oferujemy:

договір злеценіє ,

робота в 8-годинній системі,

відсутність нічних змін,

приваблива заробітна плата,

реальна можливість для розвитку і просування - ми цінуємо наших співрбітників,

система навчання на робочому місці та догляд за координатором.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080