РУЧНИЙ ПАКУВАЛЬНИК
  • Daniec
opolskie, Daniec, opolskie, Polska
Team Support Sp.z o.o.
21. 4. 2024

Team Support Sp. z o. o. За адресою в Глівіце ul. Окрєтна 8 шукає працівників на роботу - РУЧНИЙ ПАКУВАЛЬНИК

Обязанности:

  • Маркировка, кодирование продукции
  • Работа на производственной линии
  • Упаковка готового продукта в картонные коробки, подготовка готовой продукции

Требования

  • без опытa работы
  • без Знания Языка

Предлагаем:

  • 22,37 / час нетто . Для студентов 27,70 зл
  • 2 смены по 12 часов с понедельника по пятницу, возможность работать в субботу
  • Время ожидания: 1-2 дней с момента регистрации
  • жилье предоставляет фирма
  • Umowa zlecenie (умова злеценнє)
  • Жилье бесплатное в городе ДАНІЕЦ
  • на завод возит бесплатный БУС
  • Зарплата до 20 числа на счет в банке за предыдущий месяц;
  • Рабочая форма обувь выдается бесплатно, медосмотр бесплатно
  • помогаем в изготовлении санэпидем книжки

  • Повідомляємо, що ми будемо зв'язуватися лише з обраними особами
  • Контакт +48 792 718 780
  • Odpowiadając na powyższe ogłoszenie oświadcza Pan/Pani iż:
  • “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmę Team Support Sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.”
  • Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Team Support Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężnej 8, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.684847, na potrzeby kolejnych rekrutacji.”

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659