• Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
HR PATHFINDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 9. 2024
6500
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Opis
PRACOWNIK PRODUKCJI
Czy posiadasz zdolność do szybkiego działania ? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!
Poszukujemy osób do pracy przy produkcji innowacyjnych, ekologicznych opakowań. Do Twoich zadań należeć będzie:
Zakres obowiązków: -
Obsługa maszyny produkcyjnej oraz zapisywanie danych produkcyjnych i jakościowych w systemie SAP, zgodnie z procedurami. -
Prowadzenie bieżących kontroli jakości produktów. -
Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości produkcyjnych bezpośredniemu przełożonemu. -
Wykonywanie dodatkowych poleceń od przełożonych. -
Praca 5 dni w tygodniu, z możliwością nadgodzin i pracy w soboty (sporadycznie).
Praca w systemie zmianowym:
05:45–14:00 13:45–22:00 21:45–06:00 (dodatkowa przerwa 15 minut w ciągu zmiany).
Wymagania: -
Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie. -
Zdolność szybkiego działania i podzielność uwagi. -
Dobry wzrok.
Oferujemy: -
Umowę o pracę tymczasową z 3-miesięcznym okresem próbnym. -
Wynagrodzenie: 26,44 zł/h netto. -
Premia stała: +10% (wynagrodzenie z premią: 28,90 zł/h netto). -
Dodatek nocny: +20%. -
Dopłata za pracę w soboty: +50%. -
Dodatek obiadowy: 16 zł netto za każdy przepracowany dzień. -
Kartę Multisport. -
Benefity za polecenie pracowników
-        Jeśli szukasz stabilnej pracy w rozwijającej się firmie, aplikuj już teraz! Dmytro 530 670 766

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210