Робота на складі | Біскупіце-Подґурне / Praca na magazynie | Biskupie Podgórne
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Оформлення замовлень на відправку, / Rejestracja zamówień do wysyłki,
  • Підготовка товару до відправлення, / Przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • Робота з ручним сканером, / Praca ze skanerem ręcznym,
  • Пакування замовлень, / Pakowanie zamówień,
  • Інвентаризація. / Inwentaryzacja.

WYMAGANIA:
  • Прихильність до справи / Zaangażowanie
  • Бажання навчатися / Chęć nauki

OFERUJEMY:
  • Графік роботи: в 3 зміни по 8 годин: 7:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-07:00. +понаднормова / Harmonogram pracy: na 3 zmiany po 8 godzin: 7:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-07:00 + nadgodziny

  • Стабільну роботу в комфортних умовах та вчасною оплатою / Stabilną pracę w komfortowych warunkach i terminowe wypłaty
  • Швидкі виплати - навіть ЩОТИЖНЯ! / Szybkie płatności - nawet TYGODNIOWO!
  • Організований транспорт з центру Вроцлава та прилеглих районів (наприклад, Krzyki, Bielany, Pietrzykowice). / Zorganizowany transport z centrum Wrocławia i okolic (np. Krzyki, Bielany, Pietrzykowice).
  • Можливість добре заробляти без спеціальних навичок, досвіду чи кваліфікацій / Możliwość zarobienia dobrych pieniędzy bez specjalnych umiejętności, doświadczenia czy kwalifikacji
  • Можливість отримати карту Multisport та медичну опіку Luxmed / Możliwość uzyskania karty Multisport oraz opieki medycznej Luxmed

Подай заявку ЗАРАЗ і почни заробляти більше! Ця вакансія точно варта уваги та змін! Наш спеціаліст розповість ще більше деталей. / Aplikuj TERAZ i zacznij zarabiać więcej! Ten wakat jest zdecydowanie wart uwagi i zmiany! O szczegółach opowie nasz specjalista.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894