Працівник внутрішнього транспорту з категорією В
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Human&Hunter Sp. z o. o.
4. 9. 2024

Human&Hunter Sp. z o.- це агентство тимчасового працевлаштування та кадрового консультування з багаторічним досвідом роботи на ринку. Ми є компанією, яка прагне залучати персонал, який відповідає потребам наших клієнтів.

No 6664 у Національному реєстрі агентств зайнятості.

На даний момент для одного з наших клієнтів ми шукаємо людину на посаду:  Працівник внутрішнього траспорту.

Opis stanowiska:

  • Обслуговування транспорту Tugger (машинка з вагончиками)
  • Доставка необхідних матеріалів до виробничої лінії

Wymagania:

  • комункаційна польська
  • відповідальне відношення до роботи
  • Наявність водійського посвідчення категорії В

Oferujemy:

  • працевлаштування на підставі умови o праці
  • зарплата від 4000 злотих нетто,
  • додаткові бонуси 400зл брутто за рекомендацію знайомим,
  • державне медичне страхування з перших днів роботи,
  • своєчасна виплата заробітної плати на польський банківський рахунок,
  • за потреби надаємо житло,
  • підтримка координатора,
  • робота в приємній атмосфері,
  • консультація легалізації,
  • можливість довгострокової співпраці.
  • Всі надгодини - +100%
  • Нічний додаток - +20%
  • Квартальна  премія - до 1000зл брутто

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human&Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human&Hunter Sp. z o.o. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584