Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług serwisowych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Grafotronic Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie spersonalizowanych ofert sprzedaży dla klientów poprzez specyfikacje części zamiennych do ich maszyn.
  • Utrzymywanie gruntownej wiedzy na temat części zamiennych firmy, w tym numerów części, specyfikacji i kompatybilności z różnymi modelami maszyn.
  • Proaktywna współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i rekomendowania odpowiednich rozwiązań w zakresie serwisu i części zamiennych.
  • Dokładne i wydajne przetwarzanie transakcji sprzedaży przy użyciu systemu firmy.
  • Obsługa zapytań, wątpliwości i skarg klientów w sposób profesjonalny i terminowy.
  • Promowanie i sprzedaż umów serwisowych klientom, przedstawianie korzyści i warunków umów w celu zwiększenia satysfakcji i lojalności klientów.
  • Uczestniczenie w sesjach szkoleniowych dotyczących sprzedaży i produktów w celu poszerzenia wiedzy o produktach i technikach sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Doświadczenie w branży usług technicznych.
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, z umiejętnością efektywnej interakcji z klientami i współpracownikami.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywne podejście do zaspokajania potrzeb klientów.
  • Umiejętność samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze, jak również pracy w zespole.
  • Skuteczna komunikacja werbalna i pisemna w języku polskim i angielskim.
  • Świadomość finansowa i handlowa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Benefity, m. in. Karta MultiSport, bezpłatne lekcje j.angielskiego, opieka medyczna Medicover
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Wsparcie w procesie wdrożenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Grafotronic to szwedzko-polska firma założona w 2004 roku z siedzibą w Europie oraz filią na rynki Ameryki Północnej i Południowej w Chicago (stan Illinois) oraz w Bangkoku (Tajlandia) dla rynków Azji Południowo-Wschodniej. Na chwilę obecną dostarczyliśmy 1100 maszyn do 60 krajów na całym świecie. Naszą ambicją jest wprowadzanie innowacji i umieszczanie na rynku nowych fantastycznych maszyn w ramach naszej modułowej koncepcji.

Lubimy współpracować z naszymi Klientami w celu rozwijania nowych funkcji i ulepszania istniejących.

Nasz zespół dobrze wykształconych specjalistów pozwala nam lepiej się rozwijać, dostarczać szybciej i gwarantować jakość.

Dołącz do Nas !

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246