Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej - sprzedaż usług dodatkowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
9. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny oraz sprzedaż usług dodatkowych dla Klientów firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Odpowiedzialność za realizacje powierzonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej
  • Cechujesz się samodzielnością oraz ponadprzeciętną wytrwałością w dążeniu do celu
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • Lubisz rywalizację i pracę w sprzedaży
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

To oferujemy

  • Stabilny system wynagrodzenia – podstawa oraz nieograniczone prowizje
  • Bazę klientów zapewnianą przez firmę
  • Pracę w stałych godzinach
  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
  • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel ;)
  • Możliwości rozwoju, awansu oraz dołączenia do największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246