Pracownik produkcji
  • Holandia
Holandia, Tilburg, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
9. 5. 2024

Nasz klient dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania z branży farmaceutycznej w zakresie opracowywania leków, logistyki, badań klinicznych i produkcji komercyjnej. Zbudowane na podstawie reputację doskonałości naukowej i technicznej, zapewniają firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym natychmiastowy dostęp do globalnej sieci obiektów i ekspertów.

Jako pracownik produkcji, będziesz odpowiedzialny za rozprowadzanie i kontrolę kapsułek oraz dystrybucję substancji i leków do wiader. Po dwóch lub trzech tygodniach otrzymasz dodatkowe zadania, takie jak sprawdzanie kapsułek pod kątem wad, sprawdzanie standardów, czyszczenie tacek i przetwarzanie danych dokumentów w BMR, formularzach, dziennikach i tagach.

Będziesz pracować na 5 zmianach w harmonogramie 2-2-2, co oznacza, że będziesz pracować 6 dni z rzędu z dwoma dniami od 07:00 do 15:30, dwa dni od 15:00 do 23:30 i dwa dni od 23:00 do 07:30. Po tych 6 dniach roboczych jesteś wolny przez cztery dni. W harmonogramie tego typu zmiany są zawsze zaplanowane na tego samego typu zmiany i w tym samym zespole.

W stołówce możesz dostać bezpłatną zupę, czekoladę, kawę i herbatę z automatów. Dodatkowo możesz kupić inne jedzenie i napoje, takie jak bułki, sałatki i napoje gazowane. Dołącz do tego zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Rozprowadzanie kapsułek
  • Kontrola kapsułek
  • Dystrybucja substancji
  • Dystrybucja leków
  • Sprawdzanie standardów
  • Czyszczenie tac
  • Przetwarzanie danych w dokumentach
  • Zapewnienie wysokiej jakości

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • 13,88 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia

  • 111 631
    18 246