Koordynator
  • Holandia
Koordynator
Holandia, De Lier, 0, Holandia
Uitzendbureau Solutions
17. 5. 2024

Jesteśmy agencją zatrudnienia oferującą szeroki zakres usług rekrutacyjnych. Codziennie wspieramy tysiące pracowników tymczasowych zapewniając im pracę w różnych sektorach, a w razie potrzeby również transport i zakwaterowanie. Jeżeli marzysz o pracy za biurkiem w Holandii, mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych ofert.
Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za koordynowanie i nadzorowanie pracowników tymczasowych. Twój główny cel to zapewnienie płynności codziennych procesów operacyjnych, we współpracy z różnymi działami. Będziesz osobą kontaktową dla zarówno pracowników tymczasowych, jak i klientów.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Umiejętności pracy w zespole i proaktywnego podejścia
  • Doskonałej komunikacji w języku polskim, angielskim i/lub holenderskim
  • Elastyczności i dostępności od poniedziałku do piątku/soboty
  • Minimum średniego wykształcenia lub wyższego poziomu myślenia
  • Doświadczenia zawodowego

Co oferujemy

  • Wypłata w wysokości €2400-€3000 miesięcznie
  • 25 dni urlopowych i 8% dodatku urlopowego
  • Firmowy telefon, laptop oraz samochód
  • Perspektywa stałego kontraktu
  • Dużo swobody i możliwość rozwoju personalnego
  • Praca w przyjaznej atmosferze i prężnie rozwijającym się zespole

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą

  • 118 696
    19 353