Praca Przetwórca ryb

Wyświetlamy oferty pracy 1-10 (10 ofert pracy). Praca Przetwórca ryb
  • ARPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Władysławowo, Portowa 5, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie
  • od 28,2 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 16. 4. 2024
  • Zakład Masarski J.i Z. Floriańczyk
  • Garwolin, Wiejska 39, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie
  • od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • BIMIZ FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Radzyń Podlaski, Parkowa 33, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
  • 23. 3. 2024
  • MBF Spółka Akcyjna
  • Góra Kalwaria, GRÓJECKA 1, 05-530 Góra Kalwaria, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
  • od 27,7 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • Scandic Food Sp. z o.o.
  • Lipsko, Lipsko, mazowieckie, Polska
  • 13. 3. 2024
  • Gospodarstwo Rybackie Janusz Ratajczyk
  • Żytno, 97-532 Pukarzów 41, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
  • MARLIN ANNA I PIOTR TOPCZEWSCY SPÓLKA JAWNA
  • Kołobrzeg, Szkolna 44, 78-132 Grzybowo, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie
  • GRAND Sp. z o.o.
  • Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
  • 20. 4. 2024
  • Global Invest Iława
  • Iława, Karola Chodkiewicza 5, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie
  • od 27,7 do 27,7 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 7. 3. 2024

Inne oferty pracy: Przetwórca ryb

Zapoznaj się z innymi ofertami pracy - Praca Przetwórca ryb

Często zadawane pytania

👉 Jak wiele ofert pracy (Przetwórca ryb) możesz znaleźć na Jobimi.com?

Teraz możesz wybierać spośród 10 ofert pracy.

👉 W jakich miastach zawód "Przetwórca ryb" jest najbardziej popularny?

Zawód "Przetwórca ryb" jest najbardziej popularny w miastach: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.

Praca: Przetwórca ryb

Praca Przetwórca ryb jest jednym z ważnych stanowisk w przemyśle rybnym. Osoby wykonujące tą pracę odpowiedzialne są za przetwarzanie ryb, aby mogły one być przetwarzane na produkty gotowe do spożycia. Przetwórca ryb musi mieć wiedzę na temat różnych rodzajów ryb, w tym ich struktury, składników odżywczych i innych czynników, które wpływają na jakość produktu.

Zadania Przetwórca Ryb

Głównymi zadaniami Przetwórca Ryb są przetwarzanie i wytwarzanie produktów rybnych. Obejmuje to przygotowanie ryb do przetworzenia, takie jak mycie, obieranie, filetowanie, obróbka cieplna i pakowanie. Przetwórca ryb musi również wiedzieć, jakie techniki przetwarzania ryb są najbardziej odpowiednie do danego produktu.

Umiejętności Przetwórca Ryb

Aby wykonywać pracę Przetwórca Ryb, ważne jest, aby mieć odpowiednie umiejętności. Przetwórca ryb musi mieć wiedzę na temat różnych rodzajów ryb, aby móc wybrać odpowiednią technikę przetwarzania. Musi również wiedzieć, jak wykonywać czynności przygotowawcze, takie jak mycie, obieranie, filetowanie i obróbka cieplna. Przetwórca ryb musi również mieć doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami do przetwarzania ryb.

Warunki Pracy Przetwórca Ryb

Praca Przetwórca Ryb wymaga pracy w zimnych warunkach, ponieważ ryby są przechowywane w chłodnych warunkach. Pracownicy muszą pracować w rybach i pozostałych produktach rybnych, co może powodować zapachy i zanieczyszczenia. Praca może być często fizycznie wymagająca, wymaga również wielu godzin stania.

Podsumowanie

Praca Przetwórca Ryb wymaga wiedzy na temat ryb, umiejętności pracy z maszynami, a także pracy w zimnych, często nieprzyjemnych warunkach. Przetwórca ryb musi mieć wiedzę na temat różnych rodzajów ryb i wiedzieć, jak wykonywać czynności przygotowawcze, aby uzyskać produkt gotowy do spożycia.

112 200
18 956