Praca niania

Wyświetlamy oferty pracy 1-16 (16 ofert pracy). Praca niania
  • Paulina Kubaczkowska Bet On Me Agencja niań
  • Opole, Opole, Opolskie, Polska
  • 16. 4. 2024
  • Yoopies
  • Łódź, Łódź, Polska
  • 15. 4. 2024
  • Elżbieta
  • Mrągowo, Mrągowo, Warmińsko-mazurskie, Polska
  • 7. 4. 2024
  • Yoopies
  • Warszawa, Warszawa, Polska
  • 11. 3. 2024
  • Yoopies
  • Wrocław, Wrocław, Polska
  • 6. 4. 2024
  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
  • 11. 4. 2024
  • DFD Zoo
  • Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-pomorskie, Polska
  • 7. 3. 2024

Inne oferty pracy: Niania

Zapoznaj się z innymi ofertami pracy - Praca niania

Często zadawane pytania

👉 Jak wiele ofert pracy (niania) możesz znaleźć na Jobimi.com?

Teraz możesz wybierać spośród 16 ofert pracy.

👉 W jakich miastach zawód "niania" jest najbardziej popularny?

Zawód "niania" jest najbardziej popularny w miastach: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.

Praca: Niania

Praca Niani

Niania to profesjonalny opiekun, który zajmuje się dziećmi w domu rodziców. Praca niani to odpowiedzialne zadanie, w którym niania dba o bezpieczeństwo i dobrostan dzieci. Niania może również pomóc w nauce i rozwoju dziecka.

Wymagania

Aby zostać nianią, należy mieć odpowiednie doświadczenie i wykształcenie. W zależności od wymagań rodziców, niania może potrzebować certyfikatów lub dyplomów w zakresie opieki nad dziećmi. Niania powinna mieć dobre umiejętności komunikacyjne, a także być odpowiedzialna i uczciwa.

Zadania

Głównym zadaniem niani jest zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia dzieciom. Niania zazwyczaj pomaga w odrabianiu lekcji, organizuje zabawy i zajmuje się dziećmi, gdy rodzice są poza domem. Niania może również pomóc dzieciom w przygotowaniu posiłków i wykonywać drobne prace domowe.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie niani zależy od wielu czynników, takich jak doświadczenie, wykształcenie i lokalizacja. Zazwyczaj nianie otrzymują wynagrodzenie w wysokości od 10 do 25 USD za godzinę. Niania może również otrzymać dodatkowe świadczenia, takie jak urlopy i zasiłki.

Podsumowanie

Praca niani jest odpowiedzialnym zadaniem, w którym niania zajmuje się dziećmi w domu rodziców. Aby zostać nianią, należy mieć odpowiednie doświadczenie i wykształcenie. Głównym zadaniem niani jest zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia dzieciom. Wynagrodzenie niani zależy od wielu czynników i zazwyczaj wynosi od 10 do 25 USD za godzinę.

113 479
19 182