Zatrudnimy sprzedawcę w Ostrowi Mazowieckiej
  • Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie, Polska
Jusmar
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

.Zatrudnimy sprzedawcę do Sklepu Zoologiczno-Wędkarskiego .
Jeśli kochasz zwierzęta i pracę z ludźmi - dołącz do zespołu!
Poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie .
Na stanowisko sprzedawcy z doświadczeniem w handlu na umowę o prace.
Stażystę do przeuczenia w zawodzie po odbyciu stażu możliwości podjęcia pracy na umowę o prace.
OSTRÓW MAZOWIECKA ul. 3 MAJA 72/U1
Opis stanowiska:
obsługa kasy fiskalnej
dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
rozładunek dostaw towarów
obsługa platform sprzedażowych
terminowe pilnowanie produktów
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub do przyuczenia na staż
motywujący system premii
zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń
pracę w młodym zespole
szkolenia produktowe
możliwość zdobycia wiedzy z zakresu zoologii i wędkarstwa
Prosimy o dopisanie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963