Zatrudnimy na stanowisko Technolog
  • Grudziądz
zatrudnimy na stanowisko Technolog
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
11. 5. 2024

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty zatrudni pracownika na stanowisko Technolog-konstruktor.
Twój zakres obowiązków
• Projektowanie technologii odlewniczych dla pionowych linii formierskich Disamatic
• Opracowanie założeń technologicznych w oparciu o zapytania ofertowe
• Monitorowanie procesu
• Przygotowanie dokumentacji technicznej
• Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych powstałych w procesie produkcyjnym
• Techniczne wsparcie działu produkcji
• Ścisła współpraca z Działem Produkcji
Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe o specjalizacji metalurgia, odlewnictwo lub pokrewne
• Wiedza z zakresu odlewnia żeliwa (formy furanowe – jako dodatkowy atut)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość programu typu CAD (najlepiej Solid Edge)
• Innowacyjność i kreatywność w podejściu do rozwiązania problemów
• Znajomość rysunku technicznego
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość na wyzwania i rozwój
To oferujemy
• Pracę w organizacji z tradycjami
• Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
• Zdobycie doświadczenia
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
CV proszę składać na adres e-mailowy: @ lub osobiście w siedzibie odlewni w Lisich Kątach. tel. 609982555 Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz świadczenia z ZFŚS.

  • Praca Grudziądz
  • Technolog Grudziądz
  • Technolog żywności Grudziądz
  • Pracownik na wysokościach Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080