Zastępca Managera Restauracji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PI MANAGEMENT SP. Z O.O
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowe zarządzanie działem gastronomii, celem zapewnienia efektywnej działalności i realizacji wyznaczonych celów podczas nieobecności managera
  • opracowanie strategii marketingowo - sprzedażowej
  • szkolenia pracowników
  • wdrażanie rozwiązań, optymalizacja procesów, nadzorowanie przestrzegania standardów,
  • budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek
  • rekrutacja, nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu
  • wspieranie F&B managera oraz ścisła współpraca

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obiekcie gastronomicznym o rozbudowanej strukturze – wymóg niezbędny
  • umiejętność kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem (znajomość zagadnień przychodowo - kosztowo – rozliczeniowych)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office / oprogramowanie do obsługi gastronomii)
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • pozytywne nastawienie do klienta, kreatywność i nieszablonowe myślenie
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bądź kontarktu B2B
  • odpowiedzialne stanowisko w prestiżowym obiekcie, z perspektywą rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, wyżywienie)