Zastępca Kierownika Sklepu
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników
  • Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów
  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o standardy pracy sklepu

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć rozwoju
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w branży handlowej/gastronomicznej lub pokrewnej – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • szkolenia
  • bonus urlopowy
  • karta zakupowa z okazji świąt
  • realna szansa rozwoju i awansu

  • Praca Brzeg Dolny
  • Kierownik Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 200
    18 956