Zastępca kierownika perfumerii
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
antal
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży/ Zastępca kierownika Sali sprzedaży
Zakres zadań:
- Zarządzanie salą sprzedaży, w przypadku nieobecności kierownika
- Realizowanie celów sprzedażowych.
- Delegowanie zadań, wyznaczanie i komunikowanie celów podległemu zespołowi oraz motywowanie go do działania.
- Obserwowanie poziomu obsługi klienta zapewnianej przez zespół i podejmowanie na tej podstawie adekwatnych działań rozwojowych.
- Wspieranie pracowników w sytuacjach problematycznych/trudnych z klientami
- Wdrażanie nowych pracowników
- Raportowanie wyników swoich i zespołowych
Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży marek Premium
- Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem – mile widziane
- Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Proaktywność i zaangażowanie w realizację celów
- Umiejętność delegowania zadań oraz prowadzenia szkoleń
Oferujemy:
- Praca w prestiżowej perfumerii
- Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
- Praca zmianowa (trzy soboty w miesiącu pracujące)
- Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w dynamicznym środowisku z markami premium
- Bardzo bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Radom
  • Kierownik Radomin
  • Kierownik Radom
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392