Zastępca Kierownika Laboratorium
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Dla naszego klienta, nowoczesnych sieci laboratoriów medycznych poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Kierownika Laboratorium. Nasz Klient od ponad 30 lat świadczy usługi laboratoryjne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów leczniczych.

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy laboratorium
  • Nadzór nad wiarygodnością procesu analitycznego i prawidłowym korzystaniem ze sprzętu pomiarowego
  • Nadzór nad prawidłowością oraz wykonywanie badań laboratoryjnych
  • Dokładna interpretacja i autoryzacja wyników
  • Nadzór nad kontrolą zewnętrzną i wewnętrzną laboratorium
  • Aktualizowanie procedur laboratoryjnych
  • Monitorowanie wytycznych dla laboratoriów MZ i KIDL
  • Budowanie i rozwijanie zespołu
  • Obsługa systemu Laboratory Information System (LIS)
Wymagania:
  • Specjalizacja z Laboratoryjnej Diagnostyki Medycznej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Czynne prawo wykonywania zawodu
  • Umiejętności analityczne, które są kluczowe dla jakości dostarczanych wyników
  • Umiejętności managerskie będą dodatkowym atutem
  • Chęć rozwoju, oferujemy wsparcie edukacyjne i liczne możliwości szkoleń
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (poranne i popołudniowe zmiany)

Oferujemy:
  • Finansowanie szkoleń merytorycznych i managerskich
  • Benefity, w tym dofinansowanie posiłków
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość dzielenia się wiedzą w doświadczonym i zróżnicowanym zespole diagnostów
  • Reputację laboratorium skupionego na jakości i rzetelności wyników badań
  • Profesjonalizm, w tym powtarzanie badań w razie potrzeby, aby zapewnić najwyższą jakość wyników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849