Zastępca Kierownika Cukierni
  • Opole
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
ILLUSTRO Doradztwo S.C.
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta, firmy z wieloletnią tradycją na rynku, posiadającej w swojej ofercie wyroby cukiernicze oparte na własnych recepturach, na bazie najwyższej jakości składników naturalnych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  Okolice Opola

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad produkcją wyrobów cukierniczych
  • Zapewnienie wysokiej jakości przygotowania i higieny wyrobów
  • Zarządzanie pracą zespołu na produkcji

Nasze wymagania:

  • Znajomość branży cukierniczej i najnowszych trendów cukierniczych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji
  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, funkcjonującej od wielu lat na rynku

  • Praca Opole
  • Kierownik Opole
  • Kierownik Opole Lubelskie
  • Kierownik działu personalnego Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291