Zacznij zarabiać odbierając połączenia przychodzące!
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
6. 8. 2022

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowiska:

Specjalista ds. obsługi Klienta

W ofercie Call Center znajdują się usługi wykorzystujące wszystkie kanały komunikacji - zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, klasyczne, ale też niestandardowe. Tworzymy je specjalnie po to, aby odpowiedzieć na osobiste potrzeby i oczekiwania Klientów naszych Kontrahentów.

Sprawdź, co możesz zyskać dołączając do zespołu CCIG.

Twoje zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących
  • udzielanie informacji
  • przedstawianie Klientom najkorzystniejszych rozwiązań

Czego oczekujemy?

  • chęci do rozwoju i nauki
  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia
  • dobrej dykcji
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • zamiłowania do rozmów :)

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do zespołu, gwarantujemy, że:

  • rozwiniesz swoje umiejętności
  • otrzymasz ciągłe wsparcie managera i trenera
  • będziesz miał/-a elastyczne godziny pracy
  • codziennie rano napijesz się pysznej kawy, a w tygodniu otrzymasz świeże owoce

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    38 576
    13 898