Wykładanie towaru - TYGODNIÓWKI - Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
25.09.2024
Numer referencyjny
23130_44050

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • stawkę 28,50 zł brutto/h;
  • pracę w systemie; 6-14, 14-22,
  • wynagrodzenie płatne w formie tygodniówek;

Oczekujemy:

  • Odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków;
  • Udokumentowania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (NIEZBĘDNE!);

Zadania:

  • Zbieranie pustych kartonów;
  • Wykładanie towaru na sklepie;
  • Porządkowanie towaru na półkach;
  • Pakowanie pieczywa;
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu.

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy do poszczególnych lokalizacji:

Fabryczna 23, Palacza 18, Wilkońskich 1, Kościelna 40, Mieszka I 38, Poszwińskiego 6.

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy w sklepie

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210