Wsparcie Klienta z językiem Greckim
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
23. 9. 2022

Jedna z największych globalnych korporacji z sektora bankowego, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób w dziale wsparcia klienta, posługujących się językiem greckim.

Na stanowisku nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, firma zapewnia pakiet szkoleń wdrażających, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz pracę w 100% zdalną.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • praca w 100% zdalna
  • sprzęt do pracy

Obowiązki na stanowisku:

  • Analiza transakcji bankowych
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • aktualizacja danych w systemie
  • Praca zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • ścisła współpraca z managerem i innymi departamentami w firmie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z klientami

Jedynym wymogiem na stanowisku jest swobodne posługiwanie się językiem greckim, doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymogiem. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania, aplikuj!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.