Wola Bykowska! Operator Wózka Widłowego UDT
  • Piotrków Trybunalski, Grabica, Moszczenica, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Dłutów, Bełchatów, Wola Krzysztoporska, Sulejów, Wolbórz
łódzkie, Piotrków Trybunalski, Grabica, Moszczenica, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Dłutów, Bełchatów, Wola Krzysztoporska, Sulejów, Wolbórz, Łódzkie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
15. 5. 2022

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wola Bykowska, woj. łódzkie

Stawka: 25,40zł/h brutto

Oferujemy:

  • współpracę od poniedziałku do piątku + 2 niedziele w miesiącu w systemie zmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00 (możliwe zmiany 08:00-16:00; 16:00-00:00),
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 25,40zł/h brutto,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • przyjęcie oraz składowanie towaru,
  • operowanie paletami na regałach wysokiego składowania,
  • prace porządkowe w magazynie.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków UDT - warunek konieczny,
  • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania,
  • pełnoletność,
  • pełna sprawność fizyczna.