Web Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
15. 5. 2022

Nasz Klient to największy polski deweloper powierzchni biurowych. Jego projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach. To, co wyróżnia naszego Klienta w branży budowlanej, to fakt, że samodzielnie zarządza wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi: od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.

Wymagania:

  • Min. 3 lat doświadczenia we wdrażaniu projektów webowych oraz rozwiązań technologicznych w sektorze nieruchomości
  • Znajomości aktualnych trendów w obszarach prop-tech oraz technologii w branży nieruchomości
  • Znajomości i praktycznego doświadczenia we wdrażaniu projektów informatycznych i technologicznych w sektorze nieruchomości m.in. w zakresie wdrażania rozwiązań usprawniających zarządzanie projektami architektonicznymi i budowlanymi
  • Znajomości i praktycznego doświadczenia w technologiach HTML (XHTML / HTML5), CSS (2 / 3)
  • Znajomości JavaScript z wykorzystaniem bibliotek (jQuery)
  • Umiejętności tworzenia i integracji baz danych (np. SQL)
  • Umiejętności tworzenia aplikacji dla różnych przeglądarek w tym urządzeń mobilnych
  • Umiejętności pracy z plikami PSD oraz znajomość zasad optymalizacji grafiki na potrzeby WWW
  • Znajomości zagadnień związanych z tworzeniem serwisów www w oparciu o systemy CMS (m.in.: Wordpress)

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie w językach programowania takich jak PHP, Python oraz środowisku Node.js oraz z UI

Oferujemy:

  • 26 dni płatnego urlopu
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Paczki świąteczne
  • Premie okresowe, zadaniowe i uznaniowe
  • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • Darmową naukę języków obcych (angielski i włoski)
  • Fajne wyjścia integracyjne oraz wiele gier planszowych w biurze :)
  • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody
  • Brak dress codeu

Obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie kompleksowych projektów informatycznych, w tym rozwiązań wspomagających prowadzenie i zarządzanie projektami architektonicznymi i budowlanymi
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii w realizowanych przez firmę projektach biurowych i mieszkaniowych
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie rozwijania stosowanej na obiektach aplikacji budynkowej
  • Zarządzanie i kompleksowa obsługa stron i aplikacji należących do firmy
  • Przygotowanie i tworzenie stron internetowych HTML/CSS/JS na podstawie plików PSD/XD
  • Administrowanie serwerem i stronami WWW
  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz IT

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    47 294
    15 925