Vue.js Developer
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
5. 8. 2022

Nasz klient to polska spółka informatyczna, działająca od kilkunastu lat na polskim rynku innowacyjnych rozwiązań dla rynku mediowego, telekomunikacyjnego, energetycznego oraz publicznego.

Wymagania:

  • Ok. 4 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu z użyciem JavaScript,
  • Doświadczenie w pracy z Vue.js,
  • Dobra znajomość ECMAScript 6, HTML 5 oraz CSS 3,
  • Znajomość podstaw działania protokołu HTTP,
  • Znajomość narzędzi takich jak npm, node.js, GIT,
  • Podstawowe rozumienie zasad UX/UI.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji SPA (REST API),
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą video w HTML5.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej,
  • Udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach z obszaru multimediów,
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę sportową i zajęcia z języka angielskiego,
  • Budżet szkoleniowy.

Obowiązki:

  • Wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS w oparciu o praktyki Code Review,
  • Rozwój produktu opartego o usługi chmurowe i napisanego z użyciem JavaScript, TypeScript, Vue.js,
  • Rozwój innych naszych aplikacji napisanych z użyciem JavaScript.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    37 323
    13 682